Historia Marki PINKO. Co Oznacza Logo „Dwa Jaskółki”?

Historia Marki PINKO. Co Oznacza Logo „Dwa Jaskółki”?

Wśród markowych akcesoriów szczególne miejsce zajmują torebki Pinko . Swój wygląd zawdzięczają rozwojowi rodzinnego biznesu włoskich małżonków Pietro Negra i Cristiny Rubini. Ich marka do produkcji ubrań najwyższej jakości dla nezależnych kobiet pojawiła się stosunkowo niedawno: pod koniec lat 80-ych ubiegłego wieku. Ich kreacje przede wszystkim mieli podkreślić niezależność i swobodę płci pięknej.

Jakość i oryginalność zostały natychmiast docenione na światowych podiumach. Ubrania Pinko zaprezentowały światowej klasy modelki: Naomi Campbell, Alessandra Ambrosio, Barbara Palvin i inne. Do kampanii reklamowych włączyli się czołowi światowi fotografowie o nienagannej reputacji w branży modowej.

„Zakochane jaskółki” podbiły świat

Popularność marki nabrała tempa, gdy w 2016 roku na światowym rynku pojawił się nowy produkt młodej firmy: torebki Pinko . Wykonane są w minimalistycznym stylu, ozdobione oryginalnym logo. Każdy z elementów ozdobiony jest metalowymi jaskółkami lecącymi ku sobie. Skromny design nowych akcesoriów zrobił oszałamiające wrażenie. Luksusowe akcesoria zostały natychmiast wyprzedane, gdy po raz pierwszy trafiły na rynek.

Niesamowita popularność i gigantyczne zainteresowanie kobiet stały się impulsem do rozwoju firmy w tym kierunku.

Cechy torebek Pinko

Pojawienie się logo w postaci latających jaskółek nie było przypadkowe. Firma pozycjonuje się jako producent odzieży dla wolnych kobiet. Nie jest tajemnicą, że w niektórych krajach to jaskółki symbolizują wolność i nadejście wiosny. Te urocze ptaki w krótkim czasie przyniosły Pinko światową sławę. Dziś Love Bag znajduje się w szafach znanych modelek, zamożnych kobiet.

Ważną rolę w niesamowitej jakości produktów odegrał dobór wysokiej jakości surowców, przede wszystkim skóry nappa, która jest wytwarzana ze skór bydlęcych. Jest dwukrotnie uszlachetniana i opalana. Daje to materiałowi zwiększoną wytrzymałość, a jednocześnie miękkość i elastyczność. Tekstura może być błyszcząca, matowa, jak i absolutnie gładka lub tłoczona.

Dodatkowo produkty Pinko posiadają charakterystyczne cechy, które pozwalają odróżnić oryginalną torebkę od podróbki. Głównym znakiem oryginalności torebki jest wyszywane logo umieszczone na spodzie torby z zainstalowanym w nim specjalnym chipem. Możesz go „przeczytać” i sprawdzić autentyczność produktu w następujący sposób:

 • umieść smartfon obok wyszczerbionego logo;
 • zeskanuj QR-kod;
 • uzyskaj informacje.

Dla dodatkowej ochrony przed oszustami w nowych produktach planowane jest dalsze wzmocnienie specjalnych tagów w postaci serduszek.

Pinko – oryginał a podróbka

Niestety są bardzo dużo podróbek, które wizualnie są podobne do oryginału, ale mają znaczące różnice:

 • liternictwo i design są znacznie skromniejsze niż markowe;
 • ptaki są mniej widoczne;
 • w niektórych replikach są zastępowane różnymi wzorami i nie mają nazwy firmy;
 • podszewka i okucia nie są markowe.

A główną różnicą między podróbką a oryginałem jest niższa cena, która jest znacznie niższa, niż oryginalna torebka.

Jak dbać o torebce Pinko

Aby Twoja torba służyła jak najdłużej, powinieneś przestrzegać prostych zasad pielęgnacji. Nie zajmą dużo czasu, ale utrzymają akcesorium w stanie nienaruszonym przez długi czas:

 • z zasady należy wycierać produkt miękką wilgotną ściereczką, aby usunąć kurz i brud;
 • nie używaj do czyszczenia mokrych chusteczek nasączonych alkoholem, a także octem lub innymi chemicznie agresywnymi związkami;
 • używaj tylko specjalnych środków pielęgnacyjnych do usuwania świeżych plam;
 • jeśli torebka nie jest używana przez dłuższy czas i jest przechowywana w niewłaściwych warunkach, może ulec deformacji; aby temu zapobiec, musisz ułożyć materiał do środku, który utrzyma kształt torebki;
 • jeśli krem ​​jest nakładany na dłonie, najlepiej wziąć torebkę do rąk dopiero po całkowitym wchłonięciu;
 • oryginalne produkty sprzedawane są w komplecie z osłonami, które chronią je przed kurzem podczas przechowywania – musisz pamiętać o konieczności używania torb przeciwkurzowych.

Ogólnym wymogiem jest utrzymywanie torebki zawsze w czystości. Ale nie musisz do tego używać sprayów ani perfum. Istnieją specjalne preparaty do czyszczenia na zewnątrz i wewnątrz. Przywracają produktowi reprezentacyjny wygląd i chronią go przed przedwczesnym zniszczeniem powierzchni.

Te proste zasady dotyczą pielęgnacji wszystkich akcesoriów, ale musisz być szczególnie ostrożna, jeśli korzystasz z wysokiej jakości markowych torebek.

Jeszcze więcej informacji o tym, jak dbać o skórzanej torebce możesz przeczytać W TYM ARTYKULE
v

Najlepsze włoskie producenci torebek

Pinko to jedyna marka   akcesoriów, która zachwyca fashionistki na całym świecie. Tak się złożyło, że to Włochy reprezentują najbardziej znane światowe marki; m. in.:

 • połączone – Prada i Miu Miu , łączące elegancję i kompaktowe rozmiary pierwszego i prowokującego stylu dla kobiet niezależnych – drugi;
 • Piquadro i The Bridge – doskonała jakość, minimalistyczny styl, kolorowa geometria designu;
 • Love Moschino wyróżnia się wieloma dodatkowymi elementami produktu, które zapewniają jego wysoką funkcjonalność;
 • Furla to marka znana na całym świecie; specjalizuje się w produkcji torebek codziennego użytku, przy projektowaniu których zastosowano zróżnicowaną paletę kolorystyczną;
 • Fendi to marka o wysokiej reputacji, którą utrzymuje od prawie wieku; do produkcji toreb używa się skóry ze zwierząt egzotycznych i cieląt;
 • Coccinelle oferuje produkty w lekkim, przyjemnym stylu, wykorzystując do ich produkcji płótno, zamsz, skórę i pozycjonuje się jako marka „luksusu w przystępnej cenie”;
 • Bottega Veneta produkuje akcesoria, które są bardzo eleganckie i estetyczne;
 • Borbonese to jedna z najstarszych firm specjalizujących się w produkcji torebek codziennego użytku; prezentowane są w najszerszym zakresie;
 • Alviero Martini jest autorem słynnej kolekcji GEO; firma produkuje również różnego rodzaju torebki, plecaki, walizki.

Dziś włoskie torebki nadal są w czołówce mody i są stale poszukiwane przez fashionistki na całym świecie.

Znajdź torebkę Pinko w dobrej cenie na avito.ru

Marina Bogaevskaya

Related Posts

Coccinelle – Historia marki. Czyja marka? Jak odróżnić oryginał od podróbki?

Coccinelle – Historia marki. Czyja marka? Jak odróżnić oryginał od podróbki?

TOP 10 Marek Torebek Średniego Segmentu Cenowego. Część 2

TOP 10 Marek Torebek Średniego Segmentu Cenowego. Część 2

Na Czym Polega Zawód Buyera (kupca)?

Na Czym Polega Zawód Buyera (kupca)?

TOP 10 Eleganckich Markowych Walizek

TOP 10 Eleganckich Markowych Walizek

No Comment

Leave a Reply